Öppna för partnerbyte

Öppna för partnerbyte

Vi är ett par från Tumba som letar efter par, helst i närheten och mellan 30 och 50 år. Hon är 39 år, 170 cm, 55 kg, blond, han är 40 år, 180 cm, 75 kg, mörk. Vi är båda välutbildade. Vi har bott tillsammans i många år och har det bra sexuellt. Vi har dock börjat fantisera de senaste fyra åren.

Vi gillar mjukt sex (inte S/M och liknande), är öppna för partnerutbyte men kan även tänka oss bara sex i samma rum. Vi har inte barn. Om ni vill kontakta oss, svara med bild och ange ett telefonnummer. Kräver och lovar 100% diskretion.

Bli medlem gratis för att svara på annonsen!

2 kommentarer

  1. Vad snygga ni ser ut:)
    Vi är ett gift par i 40-års åldern med ett yngre attraktivt utseende, inga atleter men gott om egenskaper som väger upp. Akademiker vi också med humor och en fantasi att låta varandra njuta och få känna spänningen av att någon ny tar på en. Utmaningen att tillfredsställa någon man inte känner.

    V.9 ska vi på spa (Lidingö) och undrar om ni skulle vilja träffa oss på en drink. Om alla sen vill mer går vi till vårt rum. Kanske ni visar upp varandra för oss, kanske vi ber er göra saker framför oss. Vad skulle ni be oss göra?
    Efter detta tror vi alla är redo för ett byte av partner.

    Om detta överhuvudtaget är intressant/möjligt så hör av er.
    Bilder etc kommer efter kontakt

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *